• Obrazek przedstawia trzy uśmiechnięte kwiatki różowy, niebieski i żółty z zielonymi łodygami i listaki.
          • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• Nowa galeria PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY została dodana do albumu fotograficznego

Wiosenne przedstawienie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w wykonaniu Biedronek. 🐞 Najlepszą recenzją przedstawienia były uśmiechnięte buzie przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy przedszkolakom oraz Paniom: Karolinie Flisowskiej oraz Małgorzacie Hamryszak za wspaniały występ.💚💛🧡

• Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

• Drodzy Rodzice,

informujemy, iż zgodznie z harmonorgamem rekrutacji w przedszkolu znajdą Państwo listę nowych dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na kolejny rok szkolny.

Jednocześnie przypominamy, iż w dniach 23.03. - 25.03. w godzinach 7.30 - 15.30 należy podpisać oświadcznie woli uczęszczania dziacka do przedszkola w kolejnym roku szkolnym. BRAK podpisania oświadczenia oznacza REZYGNACJĘ z przedszkola.

Jęśli nie mogą Państwo zgłosić się do przedszkola w wyżej określonych godzinach prosimy o kontakt tel. pod nr (71) 3179511

• Teatrzyk "Przygody Pipi Skarpetki"

• 21 marca przedszkolaki wzięły udział w przedstawieniu pt. "Pipi Skarpetka”.

Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały spektakl,w trakcie widowiska poznały podstawowe zasady ruchu drogowego. Spektakl ukazał przedszkolakom jak ważne jest to, aby nawzajem się słuchać, uczyć się od siebie i przede wszystkim szanować.

Nie zabrakło również dawki dobrego humoru. Czekamy na następne spotkanie!

Nowa galeria Przygody Pipi Skarpetki została dodana do albumu fotograficznego

• Obrazek przedstawia informacje o zbiórce darów dla osób poszkodowanych przez wojnę na Ukrainie. Zawiera
          • ZBIÓRKA DARÓW - SOLIDARNI Z UKRAINA

• Drodzy Rodzice informujemy, że Publiczne Przedszkole w Malczycach ogłasza zbiórkę darów dla naszych poszkodowanych, wschodnich sąsiadów. Wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc rodzinom z Ukrainy prosimy o przynoszenie darów do budynku przedszkola.

• Dzień Kobiet w naszym przedszkolu

• Nowa galeria Dzień Kobiet w naszym przedszkolu została dodana do albumu fotograficznego

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera w naszym przedszkolu panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki. 🌷💝

• Koncert "Solidarni z Ukrainą"

• Drodzy Rodzice!

6 marca w GOKiS odbył się koncert “Solidarni z Ukrainą". Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne na scenie.

Poprzez udział w wydarzeniu okazaliśmy wsparcie i solidarność z naszymi wschodnimi sąsiadami.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie. Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za poświęcony czas i chęć udziału w naszej części artystycznej.

Dziękujemy również za występ utalentowanej uczestniczce programu ”The Voice Kids” Oliwii Stefanowskiej za wspaniały występ.

Zdjęcia i nagrania z dzisiejszych występów znajdą Państwo na naszej nowej stronie na Facebook pod poniższym linkiem: